Який об'єм водню(н.у.) виділиться при взаємодії 270 г Алюмінію із хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Шибко Оля.

Дано:

m(Al) = 270 г

Найти:

V(H2) - ?

Решение:

2Al + 6HCl => 2AlCl3 + 3H2

n=m/M

n(Al) = 270 / 27 = 10 моль

n = 10÷2 = 5 моль

n(H2) = 5 × 3 = 15 моль

V=n×Vm

Vm = 22,4 л

V(H2) = 15 × 22,4 = 336 л

Ответ: 336 л