Допоможить с хімієй 8 клас 1. У двoх прoбірках знахoдяться рoзчини Ba(OH)2 і HCl. Запропонуйте,

як рoзрізнити їх, не прoвoдячи хімічних реакцій.2. Наведіть приклади речовин, у яких метилоранж набуває жовтого забарвлення. Запишіть хімічні формули та назви запропонованих речовин.3. Обчисліть масу кальцій нітрату, який необхідно додати до натрій карбонату, щоб утворився осад масою 150 г. Запишіть рівняння реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Байгильдин Павел.

Відповідь:

1)C6H5C2H5 + O2 = C6H5OH + CO2 + H2O не уравняется, но XC2H5 + O2 = XOH + CO2 + H2O уравняется.

2)

3)Ca(NO3)2 + Na2CO3 --> CaCO3↓ + 2NaNO3

       1        :         1         :         1         :         2

                                             150г

M(CaCO3)= 40 + 12 + 16*3= 100г/моль

150г           = 1,5 моль

100г/моль

M[Ca(NO3)2]= 40 + (14+16*3)*2 = 164г/моль

164г/моль*1,5 моль= 246г

Пояснення:

со вторым помогти не смогу извини