Обчисліть масу нітратної кислоти в розчині масою 150 г з масовою часткою кислоти 20%, ​


Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.

Ответ:

30 г

Объяснение:

m(p)=150 г

w=20% (0,2)

масса кислоты:

m(k)=m(p)w

m(k)=150*0,2=30 г