Порівняйте число атомів у молекулах водню i озону (03), якщо їх кількості речовин дорівнюють по 1,5

моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжанова Полина.

N(O3) = 1.5 mol * 6.02*10^23 = 9.03*10^23 молекул

9.03*10^23 * 3 = 27.09*10^23 атомов

N(H2) = 1.5 mol * 6.02*10^23 = 9.03*10^23 молекул

9.03*10^23 * 2 = 18.06*10^23 атомов

разница: 9.03*10^23 атомов.

ответ: в 1.5 моль озона на 9.03*10^23 атома больше чем атомов в 1.5 моль водорода .