До оксидів неметалічних елементів додати воду, написати рiвняння реакцій УТВОРЕННЯ кислот,

розставити коефіцієнти: SO₂ + H₂O = H2SO3 N2O5 + H2O = [H2N2O6] = 2HNO3 |CO₂ + H₂O = H₂CO3 SiO2 + H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

SO2+H2O=H2SO3

N2O5+H2O=2HNO3

CO2+H2O=H2CO3

SiO2+H2O=H2SiO3