Яка маса сірчистого газу прореагує з 35 г Магній оксиду?


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Катя.

Дано:

m(MgO)=35 г

Найти:

m(SO2)-?

Решение:

SO2+MgO=MgSO3

n(MgO)=m/M=35 г:40 г/моль=0,875 моль

M(MgO)=24+16=40 г/моль

n(MgO)=n(SO2)= 0,875 моль

m(SO2)=n*M=0,875 моль*64 г/моль=56 г

M(SO2)=32+16*2=64 г/моль

Ответ: m(SO2)= 56 г