Самостійна робота по темі " Солі" Завдання 1 Дописати рівняння хімічних реакцій: 1) магній +

купрум(II) хлорид= ; 2) натрій сульфід+ хлоридна кислота= ; 3) хлоридна кислота + аргентум нітрат= ; 4) кальцій карбонат + хлоридна кислота= ; (ці всі рівняння записано формулами на слайді презентації) ( 4 бала) . Завдання 2 . Зробити перетворення: 5) від кальцію перейти до кальцій оксиду, потім до кальцій карбонату, далі кальцій оксиду , потім кальцій хлориду і нарешті до аргентум хлориду( подивіться на слайді, там зазначені формули);6) від магнію до магній хлориду, потім до магній гідроксиду, потім до магній оксиду , далі до магній карбонату і нарешті до карбон(IV) оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

1) Mg + CuCl2 = MgCl2 + Cu

2) Na2S + 2HCl = 2NaCl + H2S

3) HCl + AgNO3 = AgCl + HNO3

4) CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2

5) 2Ca + O2 = 2CaO

CaO + CO2 = CaCO3

CaCO3 = CaO + CO2

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

CaCl2 + 2AgNO3 = 2AgCl + Ca(NO3)2

6) Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2 + 2NaCl

Mg(OH)2 = MgO + H2O

MgO + CO2 = MgCO3

MgCO3 = MgO + CO2