Обчисліть масу натрій гідроксиду в розчині масою 80 г з масовою часткою солі - 2,5 %. Відповідь

заокругліть до цілого числа. хелп це терміново!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

Дано:

m( розчину)=40г

W(NaOH)=2%=0.02

m((NaOH)=?

Объяснение:

рішення

m=w×m

m(NaOH)=0.02×40=0,8г