Полімеризацією хлоропрену одержують хлоропреновий каучук що має високу стійкість до розчинників

нагрівання і світла. Установіть молекулярну формулу хлоропрену якщо масова частка карбону в ній 54,24% гідрогену 5,65% а відносна густина пари речовини за воднем дорівнює 44,25

Ответы на вопрос

Отвечает Парыген Денис.

Ответ:

C4H5Cl

Объяснение:

СxHyClz

w=n*Ar/Mr

w(C)=54,24%

W(H=5,65%

DH2(СxHyClz)=44.25

Mr(СxHyClz)=44.25*2=88.5 г/моль

n*Ar=Mr*w

n= Mr*w/Ar

n(C)=88.5*0.5424/12=4

n(H)=88.5*0.0565/1=5

12*4 + 5*1 + z*35.5=88.5

48+5+35.5z=88.5

35.5z=35.5

z=1 → C4H5Cl