Який об'єм водню (н.У.) потрібний для відновлення міді з 80г сумiшi купрум (II) оксиду і міді, в

якій масова частка міді становить 0,25? Обчисліть загальну масу міді, яка при цьому утвориться.​

Ответы на вопрос

Отвечает Осинцев Сергей.

Ответ:

48+20=68г меди

Объяснение:

m(Cu)=m(смеси)•w(Cu)=80•0.25=20г

w(CuO)=100%-w(Cu)=75%

m(CuO)=m(смеси)•w(CuO)=80•0.75=60г

60г. хг

CuO + H2 = Cu + H2O

80г/моль. 64г/моль

х=(60•64)/80=48г

n(CuO)=n(Cu)=n(H2)=0.75моль

V(H2)=n•Vm=0.75•22.4=16.8л