Складіть молекулярні, повні та скорочені йонні рівняння реакцій між попапно взятими речовинами за

поданими формулами. CrCl3 і KOH

Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Илья.

Відповідь:

CrCl3 + 3KOH=Cr(OH)3+3KCI

Cr³⁺+3Cl⁻ + 3K⁺+3OH⁻=Cr(OH)3+3K⁺+3CI⁻

Cr³⁺+3OH⁻=Cr(OH)3

Пояснення: