Напишіть молекулярні, повні та скорочені йонні рівняння реакцій між попарно взятими речовинами

MgSO4 + KOH

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Нариман.

Ответ:

Объяснение:

MgSO4 + 2KOH = Mg(OH)2↓ + K2SO4

Mg(2+) + SO4(2-) + 2K(+) + 2OH(-) = Mg(OH)2↓ + 2K(+) + SO4(2-)

Mg(2+) + 2OH(-) = Mg(OH)2↓