Визначте масу, число молекул та кількість речовини 11,2л CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Елизавета.

Ответ:

N(CO₂)= 3 · 10²³ молекул

m(CO₂) = 22 г

n(CO₂)=0,5 моль

Объяснение:

Дано:

V(CO₂) = 11,2 л

N(CO₂)-? m(CO₂)-? n(CO₂)-?

Рішення:

n(СO₂) =V\Vm = 11,2 л\22,4 л\моль = 0,5 моль

N(СO₂) = n·Na = 0,5моль · 6,023· 10²³ моль⁻¹ = 3 · 10²³ молекул

M(CO₂) = 12+16·2 = 44 г\моль

m(CO₂) = n·M = 0,5 моль ·44 г\моль = 22 г

Відповідь:

N(CO₂)= 3 · 10²³ молекул

m(CO₂) = 22 г

n(CO₂)=0,5 моль