Який об’єм займає водень масою 6,4 г


Ответы на вопрос

Отвечает Трохимец Кристина.
Дано:
m(H2)= 6,4 г
Знайти:
V(H2)-?
Розв’язання :
Знаходимо кількість речовини:
n=m/M
M(H2)=2 г/моль
n= 6,4 г/ 2г/моль=3,2 моль
Vm=22,4л/моль
V(H2)=n*Vm= 3,2 моль* 22,4 л/моль=71,68 л
Відповідь: V(H2)=71,68 л
Отвечает Семкин Женя.

Відповідь:

71,68

Пояснення:

М(H2)=1×2=2 г/моль

Знайденмо ню (кількість речовини) яке позначається n.

n=m÷M

n=6,4÷2=3,2 моль

V=n×Vm

Vm=22,4 (стала величина)

V=3,2×22,4=71,68 л