Яка молярна маса сполук SO2, h2o, cuso4, ca2o3​


Ответы на вопрос

Отвечает Французова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(SO2) = Ar(S)+2Ar(O) = 32+2*16 = 64   M(SO2) = 64 г/моль

Mr(H2O) = 2Ar(H)+Ar(O) = 2*1+16 = 18  M(H2O)= 18 г/моль

Mr(CuSO4) = Ar(Cu) +Ar(S)+4Ar(O) = 64+32+4*16 = 160;

M(CuSO4) = 160 г/моль

Mr(CaO) = Ar(Ca) + Ar(O) = 40+16=56; M(CaO) = 56 г/моль

Са2О3 - такої сполуки не існує.