Вправа 1. Обчисліть відносні молекулярні маси таких речовин а) Mr(N2) = б) Mr(FeO) = в) Mr(SO2) =

г) Mr(P2O5) = д) Mr(H2SiO3) = е) Mr(Al(OH)3) = ж) Mr(Ca3(PO4)2) =

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Mr(N₂) = 14 • 2 = 28 г/моль

Mr(FeO) = 56 + 16 = 72 г/моль

Mr(SO₂) = 32 + (16 • 2) = 64 г/моль

Mr(P₂O₅) = (31 • 2) + (16 • 5) = 142 г/моль

Mr(H₂SiO₃) = 2 + 28 + (16 • 3) = 78 г/моль

Mr(Al(OH)₃) = 27 + 48 + 3 = 78 г/моль

Mr(Ca₃(PO₄)₂) = (40 • 3) + (31 • 2) + (16 • 4 • 2) = 128 г/моль