45 баллов! Срочно! Укажіть групу речовин, яка містить лише оксиди: А. Cu2O, CuCl2 , CO2 ; Б. MgO,

SO2 , H2S; В. SiO2 , K2O, CaO; Г. ZnO, ZnS, ZnBr2 . 2. Укажіть групу речовин, яка містить лише кислоти: А. HCl, H2CO3 , H3PO4 ; Б. P2O5 , PH3 , H3PO4 ; В. SO3 , H2SO4 , Li2SO3 ; Г. MgCl2 , Na2SO4 , K3PO4 . 3.Укажіть групу речовин, яка містить лише основи: А. Fe(OH)2 , NaOH, Cu(OH)2 ; Б. HCl, CuCl2 , CuO; В. MgCO3 , MgCl2 , Mg(OH)2 ; Г. LiOH, FeO, FeS. 4. Укажіть групу речовин, яка містить лише солі: А. FeCl3 , Na2SiO3 , H2SO4 ; Б. FeO, FeCl2 , Fe(OH)2 ; В. HCl, H2SiO3 , H3PO4 ; Г. Na2CO3 , Na2SO3 , Ba3(PO4)2 . 5. Укажіть групу речовин, яка містить лише кислотні оксиди: А. SO2 , BaO, CuO; Б. CuO, CO, N2O5 ; В. CO, CaO, Al2O3 ; Г. SO3 , SO2 , P2O5 . 6. Укажіть групу речовин, яка містить лише луги: А. NaNO3 , NaOH, NaCl; Б. KOH, Ca(OH)2 , Mg(OH)2 ; В. NaOH, Ba(OH)2 , LiOH; Г. Cu(OH)2 , Ba(OH)2 , Al(OH)3 9. Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакцій: Реагенти А. Zn(OH)2 + HCl → Б. Zn(OH)2 + NaOH → В. ZnCl2 + NaOH →

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Милана.

Ответ:

Объяснение:

1) В. SiO2, K2O, CaO

2) А. HCl, H2CO3, H3PO4

3) А. Fe(OH)2, NaOH, Cu(OH)2

4) Г. Na2CO3, Na2SO3, Ba3(PO4)2

5) Г. SO3, SO2, P2O5

6) В. NaOH, Ba(OH)2, LiOH;

9)

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O

2 NaOH +Zn(OH)2 = Na2[Zn(OH)4]  у розчині

2 NaOH +Zn(OH)2 =Na2ZnO2 +2H20  при сплаві

ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + 2NaCl