Яку масу етанолу треба взяти,щоб добути етилетаноат масою 75 г,якщо масова частка практичного

виходу естеру складає 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

C2H5OH+CH3COOH=CH3COOC2H5+H2O

n(CH3COOC2H5)=75\88=0,85 моль

n(CH3COOC2H5)=n(C2H5OH)=0,85 моль

m(C2H5OH)=0,85*46=39г гэта практыка

m(C2H5OH)=39\0.8=48,75 г гэта тэорыя

Адказ: 48,75 г

Объяснение:C2H5OH+CH3COOH=CH3COOC2H5+H2O

n(CH3COOC2H5)=75\88=0,85 моль

n(CH3COOC2H5)=n(C2H5OH)=0,85 моль

m(C2H5OH)=0,85*46=39г гэта практыка

m(C2H5OH)=39\0.8=48,75 г гэта тэорыя

Отвечает Дорошенко Ангеліна.

Ответ:

C2H5OH+CH3COOH=CH3COOC2H5+H2O

n(CH3COOC2H5)=75\88=0,85 моль

n(CH3COOC2H5)=n(C2H5OH)=0,85 моль

m(C2H5OH)=0,85*46=39г гэта практыка

m(C2H5OH)=39\0.8=48,75 г гэта тэорыя

Адказ: 48,75 г