Визначити молекулярну формулу органічної речовини, в якій масові частки Карбону, Гідрогену та

Іоду відповідно становлять 15,4%, 3,2%, 81,4%. Відносна густина парів за воднем дорівнює 78.

Ответы на вопрос

Отвечает Бегунов Ник.

Відповідь:

w(C)=15,4%=0,154

w(H)=3,2%=0,032

w(I)=81,4%=0,814

Mr(C)=12

Mr(H)=1

Mr(I)=127

Mr(речовини)=78*2=156

N(C)=156*0,154/12=2

N(H)=156*0,032/1=5

N(I)=156*0,814/127=1

C2H5I молекулярна формула органічної речовини

Пояснення: