унаслідок взаємодії розчинів калій йодиду на аргентум нітрату випав жовтий осад масою 4,7г.

Обчисліть маси та кількості речовин вихідних слопук​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафаров Илья.

Объяснение:

AgNO3 + KJ → AgJ + KNO3

AgI молярная масса: 235 г/моль

n(AgJ)=m/M=4.7/235=0.02моль

AgNO3 молярная масса: 170 г/моль

n(AgJ)=n(AgNO3)=0.02моль

m((AgNO3)=n•M=0.02•170=3.4г

КI молярная масса: 166 г/моль

n(AgJ)=n(KJ)=0.02моль

m(KJ)=n•M=0.02•166=3.32г