У 230 грамах води розчинили 80 грам лимоної кислоти . розрахуйте масову частку кислоти в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Ответ:

Массовая доля лимонной кислоты равна 25.81 %

Объяснение:

Дано:

m(H2O) =230 г

m(л.к.)=80 г

Найти

w(л.к.)-?

Решение

w(л.к.)=m(л.к.)/m(раствора) =100*80/(230+80)=25.81 %