Обчисліть масову частку натрій карбонату в розчині, який утвориться внаслідок змішування технічної

соди Na2CO3. 10Н2О масою 35 г з водою об'ємом 465 мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Гребёнкин Денис.

Ответ:

оададсдвжсладвжьвосювьсоаювтчдчлат


Отвечает Маньков Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

m (р-ра)= m(в-ва)+m(р-ля)

m (р-ра)=35+465 =500

W(в-ва)=m(в-ва)/m (р-ра)

W(в-ва)=35/500=0,07  7%