Визнач відносну молекулярну масу НСІО4 (срочно пожалуйста!)


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Відносна молекулярна маса сполуки НСlO4 (хлорна кислота) розраховується як сума атомних мас всіх елементів у молекулі.

Атомна маса водню (Н) = 1 Атомна маса хлору (Cl) = 35.5 Атомна маса кисню (О) = 16 (і оскільки в молекулі 4 атоми кисню, ми множимо це на 4) Атомна маса водню (H) = 1

Таким чином, відносна молекулярна маса НСlO4 = 1 (Н) + 35.5 (Cl) + 64 (4O) = 100.5 г/моль.