Визнач відносну молекулярну масу H2SeO4


Ответы на вопрос

Отвечает Каленська Карина.

Ответ:

Під час обчислення відносної молекулярної маси речовини проміжний запис із позначеннями атомних мас елементів не здійснюють: Мr(H2SO4) = 2 ∙ 1 + 32 + 4 ∙ 16 = 2 + 32 + 64 = 98; Мr(С6Н12O6) = 6 ∙ 12 + 12 ∙ 1 + 6 ∙ 16 = 72 + 12 + 96 = 180.