Виготови 2 водних розчина кухоної солі:Розчин N1 маса розчину 70г маса розчиненої речовини 5г

Розчин N2 маса розчину 70г маса розчиненої речовини 10г що знадобиться? ДАЮ 50 БАЛОВ БЫСТРО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмкина Светлана.

Ответ:

Объяснение:

Розчин №1

m(Н2О) = m(р-ну) -  m(р.р) = 70 - 5 = 65 г

Розчин №2

m(Н2О) = m(р-ну) -  m(р.р) = 70 - 10 = 60 г