Визначте формулу молекулярна маса 60 % дубльве карбону 40 відсотків дублює і 2-е 0 6,67 відсотки


Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Вадим.
Ваш запит виглядає дещо незрозуміло, але я спробую зрозуміти ваше питання та допомогти.

Вам потрібно знайти молекулярну формулу сполуки на основі відсоткового вмісту елементів. Як я розумію:
- 60% це вуглець (C)
- 40% це кисень (O)
- 6,67% це водень (H)

Спочатку знайдемо молекулярну масу C, O та H:
- C = 12
- O = 16
- H = 1

Тепер розрахуємо відносне вміст цих елементів:
Для вуглецю: 60/12 = 5
Для кисню: 40/16 = 2.5
Для водню: 6.67/1 = 6.67

Ці значення вказують на те, що у нас 5 атомів вуглецю, 2.5 атоми кисню (що не є можливим, отже ми можемо зробити припущення, що в нас дійсно 2 або 3 атоми кисню) та приблизно 7 атомів водню.

З наявної інформації складно визначити конкретну молекулярну формулу, але ви можете мати щось на зразок C₅H₇O₂ або C₅H₇O₃.

Додаткова інформація або уточнення може допомогти зрозуміти цю задачу краще.