Обчисли кількість речовини алюміній оксиду Al2O3, у якій міститься 60,2⋅1023 атомів Алюмінію.

Обчислюй з точністю до сотих. У відповіді запиши число. Наприклад: 4,25.

Ответы на вопрос

Отвечает Привалов Матвей.

Кількість атомів Алюмінію в алюміній оксиді (Al2O3) дорівнює кількість молекул Al2O3 помножити на кількість атомів Алюмінію в одній молекулі Al2O3. Молекула Al2O3 містить 2 атоми Алюмінію.

Отже, кількість атомів Алюмінію = 60,2 * 10^23 молекули * 2 атома/молекулю = 120,4 * 10^23 атоми.

Тепер запишемо це число з точністю до сотих: 120,40 * 10^23.