Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому 85,71%, а відносна густина

парів речовини за повітрям (Mr=29) становить 2,414.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

C5H10

Объяснение:

СxHy

Mr(CxHy) = Mr(пов) * D(пов) = 2,414 * 29 = 70

Mr(Cx) = Mr(CxHy) * w(Cx) = 70 * 0.8571 = 60

x = Mr(Cx) / Mr(C) = 60 / 12 = 5

Mr(Hy) = Mr(CxHy) - Mr(Cx) = 70 - 60 = 10

y = 10

C5H10