Відносна густина насиченого вуглеводню за повітрям дорівнює 2. Встановіть формулу речовини. У

відповіді укажіть суму індексів

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула насичених вуглеводнів: CnH2n+2

Mr(CnH2n+2) = D(повітря) * Mr(повітря) = 2 * 29 = 58

CnH2n+2 = 58

12n + 2n + 2 = 58

14n + 2 = 58

14n = 58 - 2

14n = 56

n = 56 : 14

n = 4

Формула речовини: С4Н10

Сума індексів - 14