обчислити масову частку магній сульфату у розчині що утворюється після додавання води масою 100г до

розчину з масовою часткою магній сульфату 35 % і масою солі 40 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Відповідь:

m1(розч)=40*100/35=114,3г

m2(розч)=114,3+100=214,3г

w=40*100/214,3=18,7%

Пояснення: