Який об'єм аміаку н. у необхідно розчинити у 100 г води, щоб утворився розчин з масовою часткою 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Марья.

Объяснение:

w(NH3)=m(NH3):(m(NH3)+m(H2O))

Допустим, что m(NH3) это хг

0.1= х:(х+100)

0.1х+10=х

х=10/0.9=11г

V(NH3)=n•Vm=(m:M)•Vm=(11:17)•22.4=14.5литра