8. Задача 3. Розрахувати масову частку речовини магній сульфат (MgSO4), якщо маса речовини 15г, а

об’єм води становить 85 мл.СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Макс.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 15 г

V(р-ля) = 85 мл = 85 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 15 г + 85 г = 100 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 15 г / 100 г  *100 г = 15%