Напишіть формулу оксиду елемента, розміщеного в 3 групі 3 періоду. Обчисліть масову частку Оксигену

в цій сполуці. Срочно надо!!!))))))​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаков Саша.

Ответ:

Объяснение:

Al2O3

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Al2O3)  *100% = 16*3 / 102  *100% =47 %