ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Дам 13 баллов! Обчисліть масу вуглецю (С), необхідного для відновлення

цинк оксиду масою 3,24г, якщо одним із продуктів цієї реакції є Карбон(ІІ) оксид​

Ответы на вопрос

Отвечает Глумаков Владислав.

Ответ: 0,48 г

m(ZnO) = 3,24 г

m(C)-?

Объяснение:

M(ZnO) = 81 г/моль

n(ZnO) = m/M = 3,24 г/81 г/моль = 0,04 моль

М(С) = 12 г/моль

Складаємо РХР:

ZnO + C = Zn + CO

З РХР бачимо,що n(С)=n(ZnO)

n(С) = 0,04 моль

m(С) = n(С)*M(Zn) = 0,04 моль*12 г/моль = 0,48 г

Відповідь: 0,48 г