Знайти масову частку розчиненої речовини масою 8 грам в 50 грамах води


Ответы на вопрос

Отвечает Травникова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 8 г

m(р-ля) = 50 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 8 г + 50 г = 58 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% =8 / 50  *100% =16%