Обчисліть масову частку цукру у розчині, для приготування якого використали 250 мл води та 50 г

цукру.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мариничева Алина.

Ответ:

Объяснение:

m(води) = 250 мл=250г

m(цукру)=50г

w(цукру)- ?

w(цукру)=m(цукру)/m(цукру)+m(води)

w(цукру)=50/50+250=50/300=0,167 або 16,7%