ДАЮ 100 б. Химия 7 класс 1. Перетворіть схему на рівняння реакції, у відповіді вкажіть суму всіх

коефіцієнтів в ньому Fe2O3+HCl → FeCl3 + H2O * 2. Розрахуйте масову частку цукру в розчині, який містить 235 г води і 50 г цукру 3. Обчисліть масову частку солі натрій нітрату, який виготовили з 305 г води і 15 г солі 4. Для приготування сиропу мама використала 500 г цукру та 1500 мл води. Яка масова частка цукру в сиропі? 5. Обчисліть та позначте масову частку калій ортофосфату (К3РO4) в розчині, якщо до його розчину масою 135г з масовою часткою солі 15% долили воду масою 50г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кисёлкин Сергей.

Ответ:

1)Fe 203+HCI=FeCI3 +H20=Fe20

2)235:50=4,7

3)305-15=290

4)1500-500=1000

5)????????????????????????????