Обчисліть об'єм 2 моль сульфур(4) оксиду ​ Допоможіть срочно будласка !


Ответы на вопрос

Отвечает Слинько Вова.

Ответ:

44,8л

Объяснение:

дано:

n(SO₂)=2 моль

V-?

решение:

V(SO₂)=n*Vm=2*22,4=44,8 л