У 200 грамах води розчинили 40 грам солі. обчисліть масову частку солі в розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Смоляров Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=40 г

m(води)=200 г

ω(солі)-?

Розв*зування:

1. Знаходимо масу розчину:  

m(розчину)=m(солі)+m(води)=40 г + 200 г=240 г  

2. Обчислюємо масову частку солі в розчині:  

ω(солі)=(m(солі)/m(розчину))×100%=(40 г/ 240 г) × 100%=16,7%

Відповідь: ω(солі)=16,7%