Яка кількість речовини глюкози зазнає повного окиснення, якщо утворюється вода масою 36г

Допоможіть з задачею

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Сёма.

Ответ:

дано

m(H2O) = 36 g

-------------------

n(C6H12O6) - ?

C6H12O6+6O2-->6H2O+6CO2

M(H2O) = 18 g/mol

n(H2O) = m/M = 36 / 18 = 2 mol

n(C6H12O6) = 6n(H2O)

n(C6H12O6) = 1*2 / 6 = 0.33 mol

ответ 0.33 моль

Объяснение: