Під час взаємодії заліза масою 7г із розчином купрум(ІІ) сульфату можна добути мідь масою:A 2 г;Б

4 г;В 8 г;Г 16г;

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Александр.

Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

n(Fe) = 7/56 = 0.125 моль

n(Fe) = n(Cu) = 0.125 моль ( по коэффициентам)

m(Cu) = Ar(Cu) × n = 0.125 × 64 = 8 г

Ответ: В)8г