1. З натрій гідроксиду добудь натрій хлорид. 2. добудь купрум(2)гідроксид,а з

нього-купрум(2)оксид. 3. з купрум (2)сульфат добудь купрум(2) хлорид. 4. З ферум (3) оксиду добудь ферум(3) гідроксид. 5. З купрум(2) оксиду добудь купрум(2)гідроксид. 6. Здійсни перетворення: купрум(2)оксид-купрум(2)хлорид-купрум(2)гідроксид-купрум(2)сульфат.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ирина.
1) NAOH+HCL=NACL+H2O
2)CUO+H2O=CU(OH)2
2)CU(OH)2=CUO+H2O
3)CuSO4+BaCl2=CuCl2+BaSO4
4)Fe2O3+3H2O=2Fe(OH)3
5)CUO+H2O=CU(OH)2
6)CuO+2HCl=CuCl2+H2O
CuCl2+2KOH=Cu(OH)2+2KCl
Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O