Обчислити масу солі, яка утворюється при взаємодії 224 г кальцій оксиду з достатньою

кількістюхлоридної кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Привіт! Зараз ми швидко усе запишемо:

Дано: m(CaO)=224 g

I.  Запишемо рівняння реакції:

CaO+2HCl=CaCl₂ + H₂O  

II.  За рівнянням видно, що реагент і продукт(сіль) у співвідношенні, як 1:1.

Тобто, n(CaO)=n(CaCl₂)

III. Запишемо формули // Виконаємо обчислення :

n(E)=m(E)/Mr(E)

m(E)=n(E)*Mr(E)

n(CaO)=n(CaCl₂)=m(CaO)/Mr(CaO).

m(CaCl₂)=(m(CaO)/Mr(CaO)) * Mr(CaCl₂)= (224/56) * 111= 444 g

Готово! Є питання? Запитуйте, з радістю відповім  

*Поставте найкраще, будь ласка :)