яку масу води (г) і розчиненої речовини (г) необхідно взяти для приготування 100 г розчину калій

натрію з масовою часткою розчиненої речовини 5%​

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:m(KNO3)= 100*0,05=5 m(H2O)= 100-5= 95 г

Объяснение: