Цей двовалентний метал в організмі людини знімає спазми кровоносних судин, регулює вміст

холестерину. Під час взаємодії металу масою 1,2 г із розчиномсульфатної кислоти виділився газ об’ємом 1,12 л. Визначте хімічний елемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Ответ:Магній

Объяснение:Me+H2SO4=MeSO4+H2

n(H2)=V(H2)/Vm=1,12л/22,4л/моль=0,05 моль

n(Me):n(H2)=1:1

n(Me)=n(H2)=0,05 моль

n(Me)=m(Me)/M(Me); M(Me)=m(Me)/n(Me)= 1,2г/0,05 моль=24г/моль

M(Mg)=24 г/моль