Відносна густина газу за киснем становить 3. По- значте відносну молекулярну масу цього газуA 24Б

48В 96​

Ответы на вопрос

Отвечает Еретенина Анютка.

Ответ:

В

Объяснение:

Д за О2=M/32

3=M/32

M=32*3=96