Хімія: 1)Написати 5рівнянь реакцій, взаємодії 5 простих речовин із киснем. 2) В одному оксиді

обчислити масові частки. Помогитее,пожалуйста 33 БАЛА ЗА ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивина Мария.

Ответ:

2HgO =(t) 2Hg + O2(здесь стрелочка вверх после O2).

2H2O =(електричним струмом) = 2H2(стрелочка вверх після 2H2) + O2(стрелочка вверх після O2).

2KMnO4 =(t) K2MnO4 + MnO2 + O2(стрелочка вверх після О2).

Ag2O (стрелочка направо, t) Ag + O2(стрелочка вверх після O2).

Mn2O7 (стрелочка направо, t) MnO2 + O2(стрелочка вверх післяO2)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дано:                         Розв'язування або розв'язок:

                Ar(Ag) = 108                                  w(Ag) = 2 * 108/232 * 100% =93%

                                                                      w(O) = 16/232 * 100%  = 6%

                Ar(O) = 16

                Mr(Ag2O) = 232

                w = n * Ar/Mr * 100%

                 / - це дроб(не пиши цього в зошит)

Ag2O  |

-----------|

w(Ag) - ?

w(O) - ?

Відповідь: w(Ag) = 93%, w(O) = 6%

Вибач що криво написано(це сайт такий)

Объяснение: