Обчислити об'єм водню масою 8г .Яка кількість молекул там міститься? Якій кількості речовини це

відповідає ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Имангожа Аружан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2)=8 г

V(H2)-?

N(H2)-?

n(H2)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовини Н2:

n=m/M , де  M(H2)=2×1=2г/моль

n(H2)=8/2=4(моль)

За формулою знаходимо кількість молекул Н2:

N=n×Na,де  Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(H2)=4×6,02×10²³=24,08×10²³=2,408×10²⁴(молекул)

Обчислюємо об*єм водню:

V=n×Vm ,де Vm=22,4л/моль(за н.у.)

V(H2)=4×22,4=89,6(л)

Відповідь: V(H2)=89,6 л ; N(H2)=2,408×10²⁴молекул; n(H2)=4 моль