Який об`єм СаСО 3 кількістю речовини 1,5 моль. Знайдіть масу цієї сполуки?


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

n = \frac{m}{M} \\m = n*M = 1.5 mol * 100 g/mol = 150 g