Визначте об'єм (н.у),а також кількість молекул і кількість речовини 200 г водню H2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабдулова Жанаргуль.

Объяснение:

n(H2)=m/M=200/2=100 моль

V(H2)=Vm*n=22,4*100=2240 л

N(H2)=Na*n=6,02*10(23)*100=6,02*10(25) молекул